menu

İmajbet Tombala

Category: Genel

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/imajbet” title=”İmajbet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”purple” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
İmajbet tombala odalarında farklı oyuncular ile beraber gerçek canlı tombala heyecanını yaşamak ister misiniz? Paralı tombala oynayarak bu zevkin tadını çıkarmak için sizler de hemen siteye üye olun ve cüzi bir miktarda para yatırma işlemi gerçekleştirdikten sonra tombala odalarında kart satın alarak eğlenmeye başlayın. Ülkemizde tombala en sevilen oyunlar arasında bulunuyor. Özellikle aile arasında yılbaşı gecelerinde oynanması ile bilinen bu oyun büyük paralar ile kahvelerde de oynanıyor. Ancak bu her zaman riskli olmasına karşılık şu dönemde özellikle daha fazla risk teşkil ediyor. Çünkü pandemiden dolayı kahvelerin yasak olmasından dolayı yakalanmanız durumunda hem kahvede olduğunuz için ceza alabilir hem de kabahatler kanunundan dolayı ceza alabilirsiniz. En rahat oyunu oynayabileceğiniz adres sizler için İmajbet tombala salonları olacaktır.

imajbet tombala

İmajbet Tombala Lobisi

İmajbet tombala oyunları özel bir lobide canlı olarak yayınlanıyor. Özel masalarda krupiyeler tarafından sunulan her oyun turu oldukça zevkli bir şekilde geçiyor. Her turda yeni kartlar alarak bahislere katılabiliyorsunuz. Tombala lobisinde 8 farklı oyun yer alıyor ve sadece lobiye özgü oyunlardan oluşmuyor. Oyun seçeneklerine baktığımız zaman farklı seçeneklerin olduğunu görebiliyoruz. Canlı tombala, Otomatik tombala(sistem tarafından toplar çekiliyor yani canlı değil), Yeni stüdyoda yenilenen içerikler ile canlı tombala, poker oyunun en güzeli Hi-Lo yani alt üst, canlı alt/üst ekstra, slot tarzında tombala, kılıç ve eski ara yüzde tombala içerikleri bu lobide yer alan oyun seçenekleridir.

İmajbet Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala oyununun oynanışı oldukça kolaydır. Kart satın alma işlemi haricinde başka bir işlem yapmıyorsunuz. Sadece oyunlara girerken ne kadar miktarda kart satın almak istiyorsanız bunu belirlemeniz gerekiyor. 3 TL, 5 TL, 10 TL gibi miktarlarda kartlar yer alıyor ve satın aldığınız tombala kartının miktarı kadar kazanç elde ediyorsunuz. Oyun başladıktan sonra krupiye fanustan sayıları çekiyor. Eğer kartınızda yer alıyorsa otomatik olarak işaretleniyor. Yani siz ekstra bir hamlede bulunmuyorsunuz. Eğer çinkoları ve tombalayı ilk siz yaparsanız ödül tablosuna göre kazanç elde ediyorsunuz. İlk 5 topta ya da 15 topta çinko yaparsanız daha yüksek ikramiye kazanırsınız, bir eldeki tüm kazançları siz elde ederseniz tulum adı verilen İmajbet tombala büyük ikramiyesini de alabilirsiniz. İmajbet son adresi sitemizde sizler için düzenli olarak paylaşılıyor.

< NEXT İmajbet Şikayet İmajbet Şikayet

PREV > İmajbet Üye Yorumları İmajbet Üye Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir